wrapper

زوم تک
شنبه 27 آبان 1396.
امروز ،
السبت 29 صفر 1439.
 - 
Nov 18 2017.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta icongoo iconlik

مدیرعامل شهر سالم شهرداری تهران گفت: بیش از 162 هزار نفر از زائران به پایگاه های شرکت شهر سالم در مراسم اربعین سال گذشته مراجعه کردند.
 
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن علی غفاری گفت: همزمان با آغاز فعالیت دستگاه های مختلف شهرداری تهران برای خدمت رسانی به زائران کربلا در مراسم اربعین امام حسین (علیه السلام)، شرکت شهر سالم نیز نسبت به آماده سازی و ارسال تجهیزات به منظور برپایی پایگاه های فوریت های پزشکی و خدمات امدادی اقدام کرده است.
مدیرعامل شهر سالم شهرداری تهران افزود: در مراسم پرشکوه و عظیم راهپیمایی اربعین امسال نیز شرکت شهر سالم طی هماهنگی های انجام شده با ستاد اربعین حسینی در شهرداری تهران نسبت به برپایی پایگاه های فوریت های پزشکی در محور نجف و کربلا و نیز در عمود 707 بنا به تقاضای بسیج شهرداری تهران اقدام خواهد کرد.
 غفاری خاطرنشان کرد: کار ارسال تجهیزات به منظور برپایی پایگاه های فوریت های پزشکی انجام شده است و نخستین تیم از کارشناسان و تیم پشتیبانی شرکت شهر سالم در روز سی ام مهرماه جهت آماده سازی پایگاه ها و گروه دوم شامل پزشک، پرستار جهت استقرار در تاریخ دوازدهم آبانماه راهی عتبات عالیات می شوند و تا پایان مراسم در منطقه به ارائه خدمات درمانی می پردازند.
وی با اشاره به مراجعه بیش از 162 هزار نفر از زائران به پایگاه های شرکت شهر سالم در مراسم اربعین سال گذشته، تصریح کرد: سرماخوردگی، مشکلات تنفسی و گرفتگی عضلات بیشترین موارد مطرح شده از سوی بیماران و مراجعه کنندگان به پایگاههای بهداشتی و درمانی شهرداری تهران در مسیر حرکتی زایران اربعین حسینی (ع) بوده است.
مدیرعامل شهر سالم شهرداری تهران در پایان به زائران توصیه کرد تا کسانی که سابقه بیما های خاص و مزمن دارند قبل از سفر به کربلا به پزشک معالج خود مراجعه کرده و مشورت بگیرند و برای این سفر داروهای مورد نیاز را به همراه خود داشته باشند.

www news
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

385323
امروزامروز30
دیروزدیروز2140
هفته جاریهفته جاری30
ماه جاریماه جاری38373
 آمار کل آمار کل385323
54Dot224Dot102Dot26
تعداد کاربر آنلاین 42

گالری

icon-galeri