wrapper

زوم تک
شنبه 27 آبان 1396.
امروز ،
السبت 29 صفر 1439.
 - 
Nov 18 2017.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta icongoo iconlik

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو بیان کرد:

دو پیشنهاد استراتژیک در ابتدای راه / هم قسم برای انجام خدمات ارزنده و موثر

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: با کارشناسان و مدیران هم قسم خواهیم شد تا فرآیند کارها سرعت بیشتری داشته باشد و به بهترین وجه ممکن تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دقت و سرعت در کارها به نحو احسن صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "، مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در مراسم تکریم و معارفه که با حضور دکتر غلامرضا اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو برگزار شد ضمن تشکر از دکتر محمود بیگلر،مدیر کل سابق این اداره کل بدلیل زحمات بسیار وی در زمان تصدی مسئولیت اظهار داشت: تا چشم انداز بیست ساله و افق 1404 فاصله کمی داریم و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری این چشم انداز را ابلاغ کرده اند وظیفه خود می دانیم با امکانات یا بدون امکانات، با بودجه و یا بدون بودجه و یا هر چیزی که کم و کاست باشد در یک فرصت کوتاه با همکاری، همفکری و مساعدت تک تک همکاران و پشتیبانی ریاست سازمان با سرعت زیادی این امر را به نحو احسن انجام دهیم.

دکتر رضا مسائلی افزود: توانایی ها، ظرفیت ها و استعداد های بسیار خوبی هم در حوزه فنی و مهندسی و هم در حوزه پزشکی در کشورمان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها بهره لازم را ببریم.

وی در ادامه از دو پیشنهاد ارائه شده به مقام عالی وزارت بهداشت در همین ابتدای قبول مسئولیت نیز پرده برداشت و گفت: اولین پیشنهاد اینکه رشته " رگولاتوری " ونظارت کیفی بر تجهیزات پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد و PHD در شورای عالی برنامه ریزی به تصویب برسد و دیگر اینکه مرکز تحقیقات تجهیزات پزشکی نیز به ایجاد گردد در اینصور می توانیم نسبت به تربیت نیروی متخصص در زمینه " ریگولاتوری " و پشتوانه سازی فنی در این حوزه موفق باشیم.

دکتر مسائلی در ادامه به فرآیند کارها و برنامه در این اداره اشاره کرد و عنوان داشت: با کارشناسان و مدیران برای انجام خدمات ارزنده و موثر هم قسم خواهیم شد؛ به فرآیند کارها سرعت بیشتری داده و به بهترین وجه ممکن تلاش خواهیم کرد تا دقت و سرعت همزمان در کارها عملیاتی شود.

وی در ادامه به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: بخش قابل توجهی از سرمایه حوزه سلامت به این اداره کل اختصاص دارد لذا باید به این حوزه نگاه ویژه داشته باشیم که در حقیقت تولید ثروت که ضامن آن در این اداره است به واسطه پروانه های تولید شکل بگیرد.

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در پایان سخنانش با تاکید بر انجام کار های بزرگ فارغ از هیاهو خاطر نشان کرد: سرعت در کارها بسیار مهم است و هرگز نمی پذیریم که یک موضوع بیش از روال معمول در گیرو دار کارهای بروکراتیک معطل بماند و ذی نفعان ما در همه سطوح باید به نحو احسن از این اداره کل خدمات مناسب اخذ نمایند.

204ff64b527b082283c3deb2c13b6bd5.jpg

www news
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

385322
امروزامروز29
دیروزدیروز2140
هفته جاریهفته جاری29
ماه جاریماه جاری38372
 آمار کل آمار کل385322
54Dot224Dot102Dot26
تعداد کاربر آنلاین 41

گالری

icon-galeri