wrapper

زوم تک
سه شنبه 26 دي 1396.
امروز ،
الثلاثاء 29 ربيع ثاني 1439.
 - 
Jan 16 2018.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta  

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو بیان کرد:

دو پیشنهاد استراتژیک در ابتدای راه / هم قسم برای انجام خدمات ارزنده و موثر

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: با کارشناسان و مدیران هم قسم خواهیم شد تا فرآیند کارها سرعت بیشتری داشته باشد و به بهترین وجه ممکن تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دقت و سرعت در کارها به نحو احسن صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا "، مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در مراسم تکریم و معارفه که با حضور دکتر غلامرضا اصغری، معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو برگزار شد ضمن تشکر از دکتر محمود بیگلر،مدیر کل سابق این اداره کل بدلیل زحمات بسیار وی در زمان تصدی مسئولیت اظهار داشت: تا چشم انداز بیست ساله و افق 1404 فاصله کمی داریم و با توجه به اینکه مقام معظم رهبری این چشم انداز را ابلاغ کرده اند وظیفه خود می دانیم با امکانات یا بدون امکانات، با بودجه و یا بدون بودجه و یا هر چیزی که کم و کاست باشد در یک فرصت کوتاه با همکاری، همفکری و مساعدت تک تک همکاران و پشتیبانی ریاست سازمان با سرعت زیادی این امر را به نحو احسن انجام دهیم.

دکتر رضا مسائلی افزود: توانایی ها، ظرفیت ها و استعداد های بسیار خوبی هم در حوزه فنی و مهندسی و هم در حوزه پزشکی در کشورمان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها بهره لازم را ببریم.

وی در ادامه از دو پیشنهاد ارائه شده به مقام عالی وزارت بهداشت در همین ابتدای قبول مسئولیت نیز پرده برداشت و گفت: اولین پیشنهاد اینکه رشته " رگولاتوری " ونظارت کیفی بر تجهیزات پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد و PHD در شورای عالی برنامه ریزی به تصویب برسد و دیگر اینکه مرکز تحقیقات تجهیزات پزشکی نیز به ایجاد گردد در اینصور می توانیم نسبت به تربیت نیروی متخصص در زمینه " ریگولاتوری " و پشتوانه سازی فنی در این حوزه موفق باشیم.

دکتر مسائلی در ادامه به فرآیند کارها و برنامه در این اداره اشاره کرد و عنوان داشت: با کارشناسان و مدیران برای انجام خدمات ارزنده و موثر هم قسم خواهیم شد؛ به فرآیند کارها سرعت بیشتری داده و به بهترین وجه ممکن تلاش خواهیم کرد تا دقت و سرعت همزمان در کارها عملیاتی شود.

وی در ادامه به موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره و تصریح کرد: بخش قابل توجهی از سرمایه حوزه سلامت به این اداره کل اختصاص دارد لذا باید به این حوزه نگاه ویژه داشته باشیم که در حقیقت تولید ثروت که ضامن آن در این اداره است به واسطه پروانه های تولید شکل بگیرد.

مدیر کل جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در پایان سخنانش با تاکید بر انجام کار های بزرگ فارغ از هیاهو خاطر نشان کرد: سرعت در کارها بسیار مهم است و هرگز نمی پذیریم که یک موضوع بیش از روال معمول در گیرو دار کارهای بروکراتیک معطل بماند و ذی نفعان ما در همه سطوح باید به نحو احسن از این اداره کل خدمات مناسب اخذ نمایند.

204ff64b527b082283c3deb2c13b6bd5.jpg

www news
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

543214
امروزامروز1614
دیروزدیروز2531
هفته جاریهفته جاری10011
ماه جاریماه جاری41729
 آمار کل آمار کل543214
54Dot221Dot29Dot4
تعداد کاربر آنلاین 34

گالری

icon-galeri