wrapper

زوم تک
شنبه 27 آبان 1396.
امروز ،
السبت 29 صفر 1439.
 - 
Nov 18 2017.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta icongoo iconlik

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و داروسازی، از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه برگزار می‌شود.

مجید مسگر طهرانی - دبیراجرایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی وداروسازی اکفا، با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی اکفا حضور دارند، افزود: این نمایشگاه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: از جمله اهداف این نمایشگاه، معرفی محصولات نوآورانه و دانش بنیان، معرفی برندها و محصولات جدید و ایجاد فضای رقابتی میان شرکت‌ها است. این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد.

مسگر طهرانی همچنین از برگزاری همزمان این نمایشگاه با کنگره بین‌المللی زیست پزشکی با ۲۰ امتیاز بازآموزی خبر داد و گفت: کنگره بین‌المللی زیست پزشکی توسط انستیتو پاستور ایران نیز از ۲۷ الی ۳۰ آذر ماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

وی افزود: جراحان، پزشکان عمومی، متخصصین حوزه‌های زنان و زایمان، آنکولوژی، بیماری‌های عفونی، علوم آزمایشگاهی و همچنین پرستاران و ماماها از مخاطبین اصلی کنگره بین‌المللی زیست پزشکی هستند. تاکنون بیش از ۳۶۰۰ نفر از مخاطبین خاص و مرتبط با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی اکفا در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و داروسازی در کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

تجهیزات پزشکی

www news
آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

385320
امروزامروز27
دیروزدیروز2140
هفته جاریهفته جاری27
ماه جاریماه جاری38370
 آمار کل آمار کل385320
54Dot224Dot102Dot26
تعداد کاربر آنلاین 36

گالری

icon-galeri