wrapper

زوم تک
سه شنبه 26 دي 1396.
امروز ،
الثلاثاء 29 ربيع ثاني 1439.
 - 
Jan 16 2018.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta  

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، آزمایشگاهی و داروسازی، از ۲۷ تا ۳۰ آذر ماه برگزار می‌شود.

مجید مسگر طهرانی - دبیراجرایی نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی وداروسازی اکفا، با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بین‌المللی اکفا حضور دارند، افزود: این نمایشگاه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: از جمله اهداف این نمایشگاه، معرفی محصولات نوآورانه و دانش بنیان، معرفی برندها و محصولات جدید و ایجاد فضای رقابتی میان شرکت‌ها است. این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد.

مسگر طهرانی همچنین از برگزاری همزمان این نمایشگاه با کنگره بین‌المللی زیست پزشکی با ۲۰ امتیاز بازآموزی خبر داد و گفت: کنگره بین‌المللی زیست پزشکی توسط انستیتو پاستور ایران نیز از ۲۷ الی ۳۰ آذر ماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

وی افزود: جراحان، پزشکان عمومی، متخصصین حوزه‌های زنان و زایمان، آنکولوژی، بیماری‌های عفونی، علوم آزمایشگاهی و همچنین پرستاران و ماماها از مخاطبین اصلی کنگره بین‌المللی زیست پزشکی هستند. تاکنون بیش از ۳۶۰۰ نفر از مخاطبین خاص و مرتبط با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه بین‌المللی اکفا در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی و داروسازی در کنگره بین‌المللی زیست پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

تجهیزات پزشکی

www news
آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

543217
امروزامروز1617
دیروزدیروز2531
هفته جاریهفته جاری10014
ماه جاریماه جاری41732
 آمار کل آمار کل543217
54Dot221Dot29Dot4
تعداد کاربر آنلاین 32

گالری

icon-galeri