wrapper

زوم تک
سه شنبه 26 دي 1396.
امروز ،
الثلاثاء 29 ربيع ثاني 1439.
 - 
Jan 16 2018.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta  

مراسم  تکریم مدیران کل سابق و جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو دکتر محمود  بیگلر  و معارفه دکتر رضا مسائلی امروز در سالن اجتماعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو "  ایفدانا "، مراسم  تکریم مدیران کل سابق و جدید امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو دکتر محمود  بیگلر  و معارفه دکتر رضا مسائلی امروز در سالن اجتماعات اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو برگزار شد.

رئیس سازمان غذا و دارو در حکم  صادره خود  خطاب به دکتر مسائلی آورده است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی،  به موجب این حکم به سمت مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی این سازمان منصوب می شوید. تامین به موقع و به میزان کافی ملزومات و تجهیزات مورد نیاز بیماران و نظام سلامت کشور با کیفیت و قیمت بهینه ، حمایت مناسب از صنایع تولید این اقلام در داخل کشور در چارچوب سیاست های کلی نظام سلامت و اقتصاد مقاومتی و شفاف و هوشمند سازی فرآیند ها از مهمترین اولویت های آن اداره کل خواهد بود.
امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری و مساعدت کلیه مدیران و کارشناسان آن اداره کل در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

www news
آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

543212
امروزامروز1612
دیروزدیروز2531
هفته جاریهفته جاری10009
ماه جاریماه جاری41727
 آمار کل آمار کل543212
54Dot221Dot29Dot4
تعداد کاربر آنلاین 51

گالری

icon-galeri