wrapper

زوم تک
چهارشنبه 27 دي 1396.
امروز ،
الأربعاء 1 جماد أول 1439.
 - 
Jan 17 2018.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta  

مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از اعمال تخفیف سود صادراتی تا سقف ۵ درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک خبر داد.

به نقل از ایسنا، دکتر علی وحدت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی(IRAN EXPO 2017) در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب ضمن تاکید بر اولویت طرح‌های صادراتی در صحا گفت: صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) برای شرکت‌های فعال صنایع الکترونیکی که هم اکنون دارای طرح‌های جاری مورد حمایت صحا هستند، چنانچه موفق به صادرات شوند، تخفیف تا سقف ۵ درصد در سود تسهیلات در نظر گرفته است.

وی افزود: همچنین شرکت‌هایی که در جهت توسعه بازار و ایجاد زمینه جهت صادرات محصول قصد شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی داشته باشند، صحا تسهیلات نمایشگاهی اعطا می‌کند.

مدیرعامل صحا در این باره توضیح داد: به منظور تشویق و ترغیب صادرات صنایع الکترونیک، مشتریان طرف قرارداد صندوق که دارای تسهیلات جاری هستند، چنانچه تا زمان تسویه قرارداد در نمایشگاه‌های معتبر خارجی شرکت کنند، به ازای هر بار شرکت به اندازه یک درصد و حداکثر تا سقف ۳ درصد در کارمزد تسهیلات اعطایی تخفیف داده می‌شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی صحا، دکتر وحدت افزود: همچنین صحا به صورت جداگانه برای پوشش هزینه‌های شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک برای اخذ تاییدیه‌های فنی بین‌المللی تسهیلات با بهره کم اعطا می‌کند. این اقدام به منظور افزایش توان رقابتی شرکت‌ها برای حضور در عرصه‌های بین‌المللی و رقابت با برندهای خارجی است.

  

www news
آخرین ویرایش در یکشنبه, 14 آبان 1396

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

545619
امروزامروز1175
دیروزدیروز2844
هفته جاریهفته جاری12416
ماه جاریماه جاری44134
 آمار کل آمار کل545619
54Dot83Dot81Dot52
تعداد کاربر آنلاین 12

گالری

icon-galeri